Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

W piątek piknik rodzinny w Ciechanowie

11.06.2019 13:00:00

W najbliższy piątek, 14 czerwca, na placu Jana Pawła II w Ciechanowie odbędzie się piknik rodzinny pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”. Start o godz. 12.00. Bezpłatne badania i porady lekarzy specjalistów, pomiary ciśnienia, poziomu cukru czy BMI to tylko niektóre propozycje, z jakich będą mogli skorzystać mieszkańcy subregionu ciechanowskiego. Organizatorem tego wydarzenia jest samorząd województwa mazowieckiego.

Pikniki to doskonała okazja, by sprawdzić stan swojego zdrowia. Każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych. Prowadzone będą m.in. przesiewowe badania w kierunku osteoporozy, zapalenia wątroby typu C czy badania słuchu.

– Życie w pośpiechu i ciągłym stresie z pewnością nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie. Dlatego warto się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o tym, co jesteśmy w stanie dla siebie zrobić. Zdrowie jest przecież najważniejsze, a troska o nie leży w naszym interesie. Regularne badania, zdrowy styl życia to recepta na sukces. Dlatego zapraszam na pikniki rodzinne – Zdrowie dla Wszystkich. Pamiętajmy o prawidłowej diecie, aktywności fizycznej, odpowiedniej ilości snu i w miarę możliwości unikajmy stresu ­– podkreśla marszałek Adam Struzik.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz