Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Nie żyje mieszkaniec Żuromina

12.06.2019 12:05:00

W niedzielę 9 czerwca do KPP w Żurominie wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zawiadomienie złożyła rodzina mężczyzny, który 9 czerwca o godzinie 00:45 zmarł w Żuromińskim szpitalu. Zawiedli dyspozytor numeru alarmowego i załoga pogotowia?

Rodzina zmarłego uskarżała się na dyspozytora numeru alarmowego, który w dniu 7 czerwca prawdopodobnie zignorował ich prośbę o przyjazd pogotowia ratunkowego do mocno gorączkującego 49-letniego mieszkańca Żuromina. Był to pierwszy raz kiedy rodzina pacjenta prosiła o pomoc. Następnego dnia sytuacja wcale się nie poprawiła. Wezwana przed południem karetka tym razem przyjechała, jednak lekarz podał choremu tylko lek na gorączkę i załoga pogotowia odjechała zostawiając pacjenta. W nocy, przed godziną 23 karetka ponownie jedzie do gorączkującego mężczyzny i tym razem zabiera go do SPZZOZ w Żurominie. Niestety, dwie godziny później 49-latek umiera. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mławie.

Otrzymaliśmy w tej sprawie oświadczenie od żuromińskiego szpitala. Można się z nim zapoznać w najbliższym wydaniu "Tygodnika". 

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz