Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 29 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Urząd Miasta
fot. Urząd Miasta

Wyścig rowerowy, utrudnienia w ruchu

03.08.2019 00:00:00

Wyścig ŻTC BIKE RACE wystartuje w Ciechanowie dziś, 3 sierpnia, o godz. 15.00 spod hali targowej przy ul. Sienkiewicza, gdzie zlokalizowano także metę. Będzie to jeden z etapów w ramach tegorocznego cyklu, odbywającego się w czternastu miejscowościach. W Ciechanowie rywalizacja ta będzie miała miejsce pierwszy raz.

Trasa zaproponowana została przez miejscowe środowisko rowerowe, zaangażowane w organizację ciechanowskiej odsłony cyklu. Będzie wiodła ul. Sienkiewicza następnie Spółdzielczą, Starowiejską, Leśną, przez Rutki Borki, Chotum, Wolę Pawłowską, Gorysze, a później z powrotem do Ciechanowa, od zachodu, ul. Kwiatową, Gąsecką, Sienkiewicza.

Jak informuje Urząd Miejski, jedno takie okrążenie wynosi 24,1 km. Uczestnicy będę startować na dystansach obejmujących, jedno, dwa, trzy lub cztery okrążenia. Kobiety i mężczyźni podzieleni zostaną na kategorie wiekowe. Zapisy prowadzone są elektronicznie na stronie internetowej organizatorów: www.ztc.pl. Można zapisać się także w biurze zawodów w dniu zawodów. Wszelkie szczegóły oraz wysokości opłat startowych zawarte są dostępnym na stronie regulaminie.

Wydarzenie organizuje Żyrardowskie Stowarzyszenie Cyklistów we współpracy z miastem oraz ciechanowskim MOSiR-em.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz