Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 30 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Uwaga na włamywaczy

05.08.2019 12:30:00

W ostatni weekend na terenie Ciechanowa przestępcy dokonali dwóch włamań do altanek na terenie ogródków działkowych „Sona” i jednego włamania do mieszkania w bloku na osiedlu 40-lecia.

Z mieszkania włamywacze zabrali łupy warte łącznie ok. 9 tys. zł (pieniądze w gotówce, biżuterię, drobny sprzęt elektroniczny). Natomiast z altanek ukradli produkty żywnościowe i elektronarzędzia.

Policja apeluje do mieszkańców o zabezpieczanie swoich mieszkań i zwrócenie większej uwagi na nieznane osoby kręcące się bez wyraźnego celu po osiedlu. I „obce” samochody zaparkowane przy parkingach, polach lub w miejscach sugerujących prowadzenie obserwacji przez osoby znajdujące się wewnątrz pojazdów.

Apeluje też o czujność sąsiedzką i nie udzielanie osobom nieznanym informacji o sąsiadach (m.in. dotyczących godzin ich pracy, terminach urlopu, itp.). W przypadku zauważenia podejrzanych osób warto zapamiętać ich rysopis, a w przypadku podejrzanych pojazdów krążących w rejonie posesji - numer rejestracyjny. I zadzwonić na policję.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz