Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Starostwo Powiatowe w Płońsku
fot. Starostwo Powiatowe w Płońsku

Pojechali na wypoczynek do Szwecji

13.08.2019 10:00:00

20 wychowanków Domu Dziecka w Płońsku pod okiem 5 wychowawców od 9 do 18 sierpnia spędza najlepszy czas mijających wakacji na obozie w Szwecji.

Jest to dwudziesty czwarty rok, w którym wolontariusze z Kommunal Bielinge fundują płońskim podopiecznym wiele niezwykłych atrakcji, w tym przeprawę promową przez Bałtyk, zakwaterowanie w niezwykłym ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Hällevik, położonej malowniczo nad samym morzem, codzienne kąpiele w odkrytym basenie z podgrzewaną wodą, wycieczki po najbliższej i dalszej okolicy.

Jak informuje starostwo, w tym roku dzieci pojadą do parku rozrywki w miejscowości Tosselinac. Przed powrotem, każde dziecko otrzyma indywidualne, rzeczowe podarunki. Koszt takich przyjemności, który w całości ponoszą Szwedzi, łącznie z dwukrotnym kursem autobusu obozowiczów do Gdyni, skąd płyną do Karlskrony to około 52 tys. zł.

Szerzej w najbliższym wydaniu TC

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz