Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Podsumowanie sezonu na kąpieliskach

04.09.2019 09:00:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie podsumował sezon na swoich kąpieliskach. Kąpielisko Krubin oraz basen odkryty przy ul. Kraszewskiego w minione wakacje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do tego był to bezpieczny sezon, nie odnotowano żadnego utonięcia.

Na basenie padł historyczny rekord – 30 czerwca wypoczywało tu 1 450 osób. W całym sezonie zarejestrowano 14 617 wejść. Oszacowano, że ogólna liczba wejść na kąpielisko Krubin to 53 530.

Jak informuje urząd miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zebrał statystyki od 22 czerwca do 1 września. MOSiR zaznacza, że występowała większa niż w ubiegłym roku zmienność pogody. Podkreśla, że wypoczywających w pogodne dni przyciągała również infrastruktura zmodernizowanych obiektów i dodatkowe atrakcje. Było 2 440 wypożyczeń kajaków i rowerów wodnych na Krubinie.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz