Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 29 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Promocja. Studio Tańca Swag w Ciechanowie !

06.09.2019 13:25:00

Już dziś ruszają nowe zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży z Ciechanowa i okolic. Zapraszamy serdecznie na Taneczny Dzień Otwarty. Startujemy o godzinie 16.00! Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek w sali Pole Fight Fitness STudio przy ulicy Niechodzkiej 3 w Ciechanowie.

 Zajęcia poprowadzi Olga Nitkowska-Brejnak, założycielka Studia Tańca Swag (2006r), pedagog, choreograf i instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Choreografie jej autorstwa zobaczyć można było w takich programach telewizyjnych jak "Got to dance'' Telewizji Polsat (finał), "Mam Talent'' Telewizji Tvn (półfinał), Viva Najpiękniejsi TVP, "Jaka to melodia'' TVP, a także na największych festiwalach muzycznych na terenie całego kraju. Przez kilka lat Olga pracowała jako choreograf Festiwalu Teatrów Amatorskich Atena, jej autorski spektakl "Przebudzenie'' zobaczyć można było również w łódzkiej Wytwórni. Wieloletni Instruktor w przedszkolach, choreograf różnego rodzaju projektów w szkołach państwowych i prywatnych. Organizatorka wielu imprez i gali tanecznych o charakterze charytatywnym. Na swoim koncie ma ogromną ilość udanych współpracy, a tańczyła u boku takich gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej jak m.in.: Mario Bischin, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Oceana, Doda, Justyna Steczkowska, Vox, Ich Troje, Nowator, Shaun Baker, Dj Antonio, Norbi, Filatov&Karas, Bel Mondo, C-bool, Papa D, Kate Ryan, Małgorzata Ostrowska, Marysia Sadowska, Marika, Kamil Bednarek, Kombi, Rafał Brzozowski, Boney M, Bad Boys Blue, Dr Alban i wielu innych. Na swoim koncie posiada ponad 70 nagranych klipów muzyki disco polo, a także niezliczoną ilość wytańczonych współpracy z takimi zespołami jak m.in.: Akcent, Piękni i Młodzi, After Party, Defis, Milano, Mig, Łobuzy. Pod jej ''skrzydłami'' wyrosło wielu wspaniałych, uzdolnionych tancerzy, a także trenerów. Ilość zdobytych nagród i najwyższych miejsc na konkursach i turniejach o randze ogólnopolskiej przez nią i jej tancerzy, jest już niezliczona (I,II,III miejsca, nagrody Grand Prix, Nagrody Specjalne, Nagrody za Osobowości Taneczne, Puchary Burmistrza, dwukrotnie zdobyty Puchar Polski w kategoriach inne formy).

autor: Artykuł promocyjny.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz