Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Dożynki: zmiana organizacji ruchu

06.09.2019 13:40:00

W najbliższą niedzielę, 8 września, w Ciechanowie na błoniach zamkowych odbędę się tegoroczne dożynki wojewódzkie. Z tego powodu w centrum miasta już od dziś wprowadzana będzie tymczasowa organizacja ruchu.

Dziś od godz. 16.00 wyłączany z użytkowania będzie parking na pl. Jana Pawła II (naprzeciwko ratusza).

Od jutra (7 września) od godz. 20.00 zamknięty zostanie plac Jana Pawła II na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Dolną a skrzyżowaniem z ul. Wodną, jak również nieprzejezdne będą odcinki ulic: Nadrzecznej (od skrzyżowania z ul. Dolną do skrzyżowania z ul. Wodną), Zamkowej (od skrzyżowania z ul. Kmicica do skrzyżowania z ul. Nadrzeczną) oraz Parkowej (od skrzyżowania z ul. Kminica do skrzyżowania z ul. Zamkową.

Plac Jana Pawła II, wraz z parkingami, zostanie ponownie udostępniony w niedzielę około godz. 14.00, po przejściu korowodu dożynkowego na błonia zamkowe. Po dożynkach, w poniedziałek, 9 września, od 6.00 przywrócona zostanie stała organizacja ruchu.

Jak informuje urząd miasta, z uwagi na przyjazdy licznych delegacji spoza Ciechanowa i ograniczoną liczbę miejsc parkingowych mieszkańcy miasta wybierający się na dożynki proszeni są, w miarę możliwości, o korzystanie z komunikacji miejskiej bądź docieranie na wydarzenia pieszo.

Parking dla autokarów i delegacji wieńcowych wyznaczony został na terenie MOSiR przy ul. 17 Stycznia oraz ul. Kraszewskiego. Pojazdy kierowane będą także na ogólnodostępne parkingi m.in. przy pętli miejskiej (obok cmentarza komunalnego) i przy hali targowej przy ul. Sienkiewicza.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • MKS Ciechanów rozbił strzegowian

    Po prawie dziewięciu miesiącach przerwy, na stadionie przy 3 Maja w Ciechanowie ponownie rozegrano ligowy mecz o punkty. Zobacz galerie...

  • Liderzy już strzelają

    W ub. weekend zainaugurowały rozgrywki piłkarskie piłkarskim na północnym Mazowszu. Pierwsza kolejka ligi okręgowej wskazała czołówkę trzech zespołów, które urządziły swoim rywalom ostre strzelanie. Zobacz galerie...

  • Nagrody Zarządu Powiatu Ciechanowskiego dla twórców i animatorów kultury

    Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...