Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Dwóch mężczyzn z narkotykami

09.09.2019 21:00:00

Kryminalni w pobliżu płońskiego akwenu zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających narkotyki. Do policyjnego aresztu trafiła też nietrzeźwa 18-latka, która w czasie interwencji znieważyła funkcjonariuszy. Młodzi ludzie usłyszeli już zarzuty.

Jak poinformowała dziś po południu rzeczniczka płońskiej policji, kilka dni temu płońscy kryminalni sprawdzali okolice akwenu Rutki. Według ustaleń funkcjonariuszy mieli tam przebywać młodzi ludzie posiadający przy sobie substancje psychotropowe. Uwagę policjantów zwróciła czteroosobowa grupa.

W czasie legitymowania okazało się, że dwóch mężczyzn - 20 i 21-latek z gm. Baboszewo, miało przy sobie, ukryte w portfelach, "strunówki" z białym proszkiem. Badanie narkotesterem potwierdziło, że była to amfetamina. Obaj zostali zatrzymani.

Policja dodaje, że w czasie interwencji, jedna z towarzyszących mężczyznom kobiet 18-letnia płońszczanka, zaczęła krzyczeć i być agresywna. Znieważyła funkcjonariuszy używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych. Ona również została zatrzymana i doprowadzona do komendy. Badanie na trzeźwość wykazało u niej blisko 1 promil alkoholu w organizmie.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz