Tygodnik Ciechanowski

Środa, 20 stycznia 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Oddział pulmonologiczny: grozi mu zawieszenie

17.10.2019 16:00:00

Jedynemu oddziałowi pulmonologicznemu na północnym Mazowszu, znajdującemu się w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, grozi zawieszenie działalności, jeśli nie uda się znaleźć 2 pulmunologów.

 Jak poinformowano dziś na posiedzeniu Rady Społecznej tego szpitala, działalność oddziału ma zostać zawieszona aż na 6 miesięcy. W tym czasie nie przyjmowałby on pacjentów. 

To fatalna wiadomość dla palaczy. Na leczenie będą musieli oni jeździć - jeśli dojdzie do zawieszenia ciechanowskiego oddziału - do szpitali w Warszawie, Płocku, Olsztynie lub Siedlcach. 

Jak informuje rzeczniczka szpitala, do zawieszenia oddziału ma dojść od 1 grudnia. Szpital ma nadzieję, że uda mu się uniknąć tej sytuacji, ale raczej trudno do tego czasu będzie znaleźć dwóch specjalistów w tej dziedzinie. 

Szerzej w Tc 

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz