Tygodnik Ciechanowski

Środa, 13 listopada 2019

fot. IK
fot. IK

Konkurs „PTA-K” . Tygodniowy teatralny jubileusz

26.10.2019 18:00:00

Artystyczny Zespół Estradowy „Tajaga”, Teatr pod Dębem” oraz „Grupa 25” z Pułtuska, „Teatr nie z tej Kulisy” z Warszawy, Grupa „Oni” z Serocka i „Teatr Cioci Heni” z Szelkowa – sześć grup z regionu przygotowało dla miłośników teatru siedem premier. Wszystkie spektakle, niektóre dwukrotnie, można było zobaczyć w październikowe wieczory w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.

Rozstrzygnięcie Pułtuskich Teatrów Amatorskich – Konkursu „PTA-K” nastąpi 6 listopada podczas Finału Projektu „Tradycje teatralne Pułtuska V”. W zabytkowym budynku pułtuskiego kina, a dawniej teatru co wieczór przez tydzień odbywała się inna premiera.

Publiczność witała Izabela Sosnowicz-Ptak, dyrektor mającego swoją siedzibę przy placu Teatralnym Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki, pomysłodawczyni projektu i konkursu.

IK

O grupach teatralnych, konkursie i projekcie w najbliższym nr "TC" z 29.10.

Fot. IK 

"Grupa 25" z Pułtuska na scenie

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...

  • Jurand wygrywa w Koszalinie

    To dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo Juranda Ciechanów odkąd ciechanowianie wrócili do pierwszej ligi Zobacz galerie...

  • Narodowe Święto Niepodległości w Ciechanowie

    Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...