Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 07 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Facebook
fot. Facebook

Hipokrates Mazowsza 2019: sukcesy ciechanowskich pielęgniarek i lekarzy

06.11.2019 14:00:00

W zorganizowanym przez redakcje dwutygodnika "Polska Metropolia Warszawska" i serwis Naszemiasto.pl - po raz pierwszy - plebiscycie „Hipokrates Mazowsza 2019” znaczące sukcesy odnieśli lekarze i pielęgniarki pracujący w ciechanowskim Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim.

Sukcesy te są tym większe, że głosy na cenionych przez siebie i lubianych pracowników służby zdrowia oddają pacjenci. Oni również zgłaszali kandydatury. Plebiscyt odbywał się w kilku kategoriach, ponieważ osoby zatrudnione w ochronie zdrowia wykonują bardzo różną, trudno porównywalną pracę.

Przebiegał dwuetapowo. Najpierw pacjenci wybierali swoich faworytów na szczeblu powiatu, potem na szczeblu województwa. Największy sukces odniosła Agnieszka Długoszewska z oddziału chirurgii ogólnej została „Pielęgniarką roku” w powiecie ciechanowskim i w województwie mazowieckim. Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 5 listopada.

Fot.int

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz