Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Święto Niepodległości w Glinojecku

09.11.2019 09:00:00

Także w Glinojecku z okazji obchodzonego 11 listopada Święta Niepodległości odbędą się okolicznościowe uroczystości.

9 listopada odbędzie się samochodowy Rajd Niepodległości. Impreza organizowana przez FREEWIND Glinojeck, WRAK BROTHERS, Polska jest Piękna i M-GOK jest integralną częścią obchodów Święta Niepodległości. Rajd ma charakter charytatywny, a zebrane pieniądze będą przeznaczone na akcję Moto Mikołaje oraz na prezenty dla dzieci z Fundacji Odzyskać Radość. Wpisowe wynosi co najmniej 50 zł od startującej załogi.

11 listopada o godz. 15.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu zespołu Moja Rodzina. O godz. 16.00 uczestnicy uroczystości śpiewając pieśni patriotyczne wezmą udział w Marszu Niepodległości (przejdą ulicami: Polną, Południową, Załęskiego, Zieloną Ścieżką i Wojska Polskiego). W czasie marszu na cmentarz parafialny złożone zostaną kwiaty na grobie nieznanego żołnierza. O godz. 17.00 w kościele odprawione zostanie nabożeństwo w intencji Ojczyzny.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz