Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Uszy do Góry
fot. Uszy do Góry

Strzelił z broni do psa

16.11.2019 10:00:00

W miejscowości Cholewy gm. Płońsk nieznany sprawca strzelał do psa z broni gładkolufowej najprawdopodobniej by go zabić.

Pies przeżył dzięki szybkiej interwencji Stowarzyszenia Uszy Do Góry oraz nowodworskiego weterynarza Dariusza Traczyka. Czworonogiem opiekował się starszy niepełnosprawny mężczyzna poruszający się na wózku. Jego psa ktoś chciał się pozbyć, choć jeszcze nie wiadomo dlaczego. Okazało się, że pies ma ok. 5 cm ranę na policzku. Jego stan był bardzo zły. Udało nam się załatwić szybko weterynarza, który niemal w biegu przeprowadził operacje. Na rentgenie wyszło bardzo duże skupisko śrutu co świadczy o tym, że strzał został oddany z bliskiej odległości. Pies był bardzo ufny więc mógł podejść do wołającego go człowieka mówi Dariusz Witczak ze Stowarzyszenia Uszy Do Góry. Więcej w kolejnym wydaniu TC.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz