Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 31 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K.Kujawa
fot. K.Kujawa

Nielegalny proceder w Boguszewcu

27.11.2019 09:00:00

Część budynku w miejscowości Boguszewiec (gm. Lutocin), w którym mieści się obecnie klub Bounce, została nadbudowana nielegalnie. Obecny właściciel dzierżawił budynek od gminy. Teraz nie chce go opuścić.

 W grudniu 2017 roku budynek kontroluje powiatowy inspektor nadzoru budowlanego z Żuromina. Wykrywa nieprawidłowości w postaci braku dokumentacji rozbudowy obiektu. 19 grudnia wydaje zakaz użytkowania budynku do czasu jej uzupełnienia. Od tego momentu trwają kontrole nadzoru. W marcu 2019 roku nadzór wszczyna postępowanie w celu wyjaśnienia legalności powstania budynku. Okazuje się, że część obiektu powstała nielegalnie. Budynek jest wyłączony z użytkowania. Z końcem października tego roku wygasła umowa dzierżawy. Mimo to właściciel klubu nie oddaje kluczy i dalej organizuje wydarzenia.

Artykuł na ten temat w kolejnym wydaniu „Tygodnika Ciechanowskiego”.

autor: kuj

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • Dddd, 2019-11-27 20:31:13
    Likwidacja
    Zlikwidować to osoby nieletnie chodzą tam pijane a nikt z tym nie robi