Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Święto z książką w roli głównej

29.11.2019 08:30:00

Koncerty, wystawa, konkursy, spotkania z twórcami, pełna wzruszeń jubileuszowa uroczystość z recitalem Danuty Błażejczyk i występami lokalnych zespołów, podziękowania dla czytelników – Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem świętuje swoje 70-lecie. Część wydarzeń odbywa się w jej nowej siedzibie przy ul. Spółdzielczej w Krasnem, w której do końca listopada można zobaczyć wystawę „Krasne w obiektywie”.

Występ Zespołu Ludowego „Krasne” z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w kościele w Zielonej, wcześniej Zaduszki Poetyckie w kościele w Krasnem z udziałem Stefana Żagla, poety i byłego dziennikarza „TC”, Noc Bibliotek oraz uroczystość 70-lecia biblioteki – to wydarzenia, które w jesienne dni zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem.

- Zaduszki Poetyckie to impreza cykliczna, natomiast koncert patriotyczny zorganizowaliśmy po raz pierwszy. Ponieważ podobał się słuchaczom, będziemy go organizować w następnych latach. Po raz pierwszy też włączyliśmy się do udziału w Nocy Bibliotek – opowiada Renata Żmijewska, od kwietnia br. dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem.

Na czytelników czekają kolejne jubileuszowe niespodzianki, które przygotował zespół bibliotekarzy z dyrektor Renatą Żmijewską na czele.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w artykule Izabeli Koby w aktualnym wydaniu TC.

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz