Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K.Kujawa
fot. K.Kujawa

V Integracyjne Mikołajki WZU

29.11.2019 09:30:00

Tym razem w wydarzeniu uczestniczyły dzieci z całego powiatu żuromińskiego. Mikołajkowe przyjęcie to dla młodych ludzi radosne chwile, które zostają z nimi na długo.

 Stowarzyszenie Społeczno-Kulturowe WZU jak co roku zorganizowało imprezę Mikołajową.

- W tym roku po raz pierwszy wysłaliśmy zaproszenia do wszystkich szkół w powiecie żuromińskim. Także do żłobka i przedszkoli – informuje Alicja Gajewska. Liczba miejsc była ograniczona. Nauczyciele mieli za zadanie wybrać te dzieci, które są najbardziej potrzebujące lub mają najlepsze wyniki w nauce.

Stowarzyszenie gościło tradycyjnie uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Żurominie. Mikołajki odbywały się 22 listopada w jednym z żuromińskich lokali. Wydawałoby się, że jest to dosyć wcześnie, jak na takie wydarzenie, a jednak daje to organizatorom czas na spełnianie dziecięcych marzeń.

Więcej na ten temat niebawem w TC.

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz