Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Daniel Bidiuk/ Archiwum A. Szemplińskiej
fot. Daniel Bidiuk/ Archiwum A. Szemplińskiej

Alicja Szemplińska zwyciężczynią The Voice of Poland

02.12.2019 09:00:00

Ciechanowianka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego, Alicja Szemplińska, decyzją widzów, wygrała 10. edycję „The Voice of Poland”, największego muzycznego show w Polsce. Wraz z tytułem najlepszego Głosu w Polsce otrzymała statuetkę, kontrakt płytowy oraz nagrodę pieniężną.

W finale, który odbył się 30 listopada, zaśpiewała m.in. utwór Edyty Górniak „Litania” z jej debiutanckiej płyty „Dotyk”.

Alicja, przedstawicielka drużyny Barona i Tomsona rywalizowała z Tadeuszem Seibertem (z ekipy Margaret), Darią Reczek (z zespołu Michała Szpaka) i Damianem Kulejem (z drużyny Kamila Bednarka). Każdy z nich miał swoich fanów, ale tytuł mogła zdobyć tylko jedna osoba.

W programie Alicja zaśpiewała także m.in swój pierwszy singiel „Prawie my”. Teledysk do niego można obejrzeć na kanale YouTube.

IK

Więcej w "TC". Fot. Daniel Bidiuk/ Archiwum A. Szemplińskiej

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz