Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 31 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Archiwum
fot. Archiwum

Jak zbudować samochód rajdowy w 99 godzin

13.12.2019 08:00:00

Od kilku lat w poświęconym motoryzacji kanale TVN Turbo emitowany jest program „99 godzin”. W odcinku wyemitowanym 23 listopada tego roku wystąpiła pochodząca z gminy Załuski w powiecie płońskim Wiktoria Lukowska.

- To była wspaniała przygoda. Jeszcze nigdy nie remontowałam samochodu z zegarkiem w ręku – mówi z uśmiechem Wiktoria, która obecnie na co dzień pracuje w firmie świadczącej usługi w branży motoryzacyjnej.

W każdym odcinku programu „99 godziny” kilkuosobowa drużyna otrzymuje do wykonania zadanie, z którym musi poradzić sobie w ciągu tytułowych 99 godzin. Raz buduje „samochód marzeń”, drugi raz przerabia motocykl lub jakiś inny konkretnej marki pojazd.

25-letnia Wiktoria była jedną z bohaterek odcinka, w którym po raz pierwszy w historii programu wystąpiła całkowicie żeńska drużyna. 4-osobowy zespół złożony z czterech młodych kobiet otrzymał zadanie budowy – na bazie samochodu osobowego marki Toyota Celica – auta rajdowego.

Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 17 grudnia.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz