Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 24 lutego 2020

WOŚP w Ciechanowie

10.01.2020 14:00:00

W niedzielę, 12 stycznia, odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Ciechanowie odbędzie się wiele imprez artystycznych i sportowych.

W sobotę, 11 stycznia, o 10.00 w Centrum Handlowym Mrówka, wychowankowie z Zespołu Placówek w Gołotczyźnie zaprezentują „sztuczki magiczne”.

Tego samego dnia w Hali MOSiR przy ul. Kraszewskiego odbędą się dwa bale: o godz. 12.00 - Charytatywny Bal Małych Przebierańców, a o godz. 19.00 - Charytatywny Bal Przebranych za Siebie. Ten drugi bal poprowadzi Jacek Piekut. W czasie balu o godz. 19.30 odbędzie się licytacja obiadu w Cafe Pitagoras w Parku Nauki Torus z prezydentem Ciechanowa.

12 stycznia na terenie kąpieliska Krubin o 11.00 rozpocznie się „Letnia zadyma w środku zimy”, podczas której można będzie spotkać się z ciechanowskimi morsami.

Tego samego dnia od godz. 15.00 na placu przed ratuszem można będzie podziwiać pojazdy militarne i zabytkowe.

O godz. 18.00 wypuszczone zostanie tradycyjne „Światełko do Nieba”.

Podczas tegorocznego finału WOŚP prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na zakup wyposażenia sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej (lamp operacyjnych, stołów operacyjnych, aparatów do znieczulenia i aparatów RTG).

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz