Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Ciechanów
fot. KPP Ciechanów

Wypadki drogowe w powiecie ciechanowskim w 2019 roku

11.01.2020 09:00:00

W roku 2019 na drogach powiatu ciechanowskiego zginęło 9 osób siedmiu wypadkach: 3 kierowców, 3 osoby jadące samochodem w charakterze pasażera, 1 rowerzysta, 1 motorowerzysta i 1 pieszy.

Najgorszym pod tym względem okresem był pierwszy kwartał roku, gdy doszło do sześciu wypadków z ofiarami śmiertelnymi, w których zginęło aż 8 osób.

Najtragiczniejszy wypadek zdarzył się w styczniu na terenie gm. Sońsk, zginęło w nim trzech młodych mężczyzn.

Na liście ubiegłorocznych wypadków z ofiarami śmiertelnymi nie ma zdarzenia drogowego do którego doszło 16 grudnia rano w Osieku Aleksandrowie (gm. Gołymin). Z wstępnych ustaleń policji wynikało, że 63-letni kierowca skody fabii na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do trudnych warunków atmosferycznych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny betonowy przepust. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wykazało jednak, że mężczyzna zmarł nagle w czasie jazdy.

Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 14 stycznia.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz