Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Przyjechał do komendy pijany

13.01.2020 09:00:00

Kilka dni temu do Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przyjechał 27-letni mężczyzna i chciał rozmawiać z przełożonym policjantów w sprawie przeprowadzonej przez nich kilka godzin wcześniej interwencji.

Ponieważ dyżurny wyczuł od pułtuszczanina alkohol, postanowił podać go stosownemu badaniu. Urządzenie wykazało, że ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Ponieważ pułtuszczanin nie popełnił żadnego przewinienia, policjant pozwolił wyjść mu z komendy. 27-latek podszedł do zaparkowanego przed komendą samochodu i usiadł na miejscu pasażera.

Ale po kilkunastu minutach wsiadł za kierownicę opla i odjechał. Zauważył to dyżurny, który chwilę wcześniej przeprowadzał z 27-latkiem rozmowę. Natychmiast przekazał tą informację policyjnym patrolom. Został zatrzymany kilometr od komendy.

Więcej w papierowym wydaniu „TC”.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz