Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Reklama. 3 kreatywne pomysły na wesele

13.01.2020 11:20:00

Chcesz, aby Twoje wesele było naprawdę wyjątkowe, ale obawiasz się, że w ostatecznym rozrachunku może być takie samo, jak wiele innych?

 

Wystarczy, że postawisz na kreatywne rozwiązania, które urozmaicą przebieg zabawy i wyróżnią ją na tle innych tego typu wydarzeń w rodzinie lub wśród znajomych. Jak to zrobić? Czasami wystarczą naprawdę proste i stosunkowo tanie rozwiązania, aby sprawić, by wesele było niezapomniane.

Gdzie szukać inspiracji do przygotowania kreatywnych rozwiązań, które urozmaicą wesele?Często Młodzi w czasie gonitwy związanej z załatwianiem wszelkich formalności, nie mają już czasu na to, aby pomyśleć o jakichś ciekawych rozwiązaniach urozmaicających wesele. Dlatego warto przed organizacją wesela zajrzeć do sieci, gdzie znajduje się wiele ciekawych artykułów. Zawarte w nich informacje pozwolą urozmaicić wesele W Warszawie, ale i w innych większych miastach znajdują się też sklepy z gadżetami weselnymi, które również mogą stać się inspiracją dla Młodych, co do oprawy weselnej.

Pamiątka na całe życie – kreatywna księga gości

Księga gości to pomysł dość znany i popularny na weselach. Jednak Twoja księga może znacznie różnić się od innych. Jak to zrobić? Jednym z pomysłów jest poproszenie gości weselnych o to, aby wykonali zabawne zdjęcia na weselu, które później wkleją do księgi i podpiszą z dedykacją. Do wykonania zdjęć można użyć m.in. aparatów od razu drukujących fotografię. Na czas wesela możesz zorganizować również fotobudkę. Oczywiście nie może w tym celu zabraknąć różnorodnych gadżetów takich jak np. ogromne okulary, peruki czy etykietki na długich patyczkach. Oprócz tego, że wszyscy będą mieli doskonałą zabawę, stworzą dla Ciebie naprawdę wyjątkową pamiątkę.

Innym pomysłem na kreatywną księgę gości jest poproszenie wszystkich obecnych o wpisy w charakterze porad. Mogą one dotyczyć np. imion dzieci, metod ich wychowania czy też sposobu na podtrzymanie gorącej atmosfery w związku.

Nietypowe pamiątki dla gości weselnych

Nie tylko Para Młoda powinna dostać pamiątki związane z weselem. W ostatnich czasach bardzo popularne stało się dawanie drobnych upominków dla wszystkich gości weselnych. Mogą to być zdjęcia Pary Młodej z podpisem i dedykacją lub gadżety nawiązujące tematycznie do wesela np. magnesy na lodówkę z datą ślubu i imionami małżonków. Jednak to już „oklepane” propozycje. O wiele ciekawszym pomysłem mogą być wspomniane zdjęcia z fotobudki. Jednak prawdziwym hitem ostatnich lat są mini obrazy wykonywane bezpośrednio na weselu przez zatrudnionego w tym celu artystę. Zazwyczaj takie portrety mają nieco zabawny i przerysowany charakter, ale stanowią doskonałą i wyjątkową pamiątkę na długie lata.

Zadbaj o atrakcje (nie tylko) dla najmłodszych

Na weselach coraz częściej pojawiają się również mali goście. Dużym ukłonem w ich stronę będzie zapewnienie odpowiednich dla nich atrakcji. Oprócz klasycznych animacji możesz wybrać np. pokaz baniek mydlanych, w czasie którego goście będą zamykani w bańkach. Ciekawym i kreatywnym rozwiązaniem będzie także wręczenie baniek mydlanych gościom weselnym przed ślubem. Po wyjściu z kościoła mogą oni przywitać Młodych tysiącem wypuszczonych w tym samym momencie baniek. Będzie to ciekawa alternatywa dla obsypywania ryżem czy drobnymi pieniążkami.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz