Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP w Żurominie
fot. KPP w Żurominie

Kradli w czterech powiatach

13.01.2020 13:30:00

Żuromińscy policjanci wpadli na trop przestępczego duetu dzięki poszkodowanemu z Nadratowa. Mieszkańcy powiatu działdowskiego przetrzymywali łupy w pomieszczeniu gospodarczym.

W sobotę 4 stycznia mieszkaniec miejscowości Nadratowo (gm. Żuromin) poinformował policję, że z terenu jego posesji skradziono sprężarkę i kosę spalinową.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego żuromińskiej komendy szybko ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i w toku czynności odwiedzili dwóch braci w wieku 22 i 27 lat zamieszkałych w gminie Płośnica. W pomieszczeniu gospodarczym ulokowanym na ich posesji znaleźli skradzione sprzęty, które pochodziły z najprawdopodobniej 13 nierozwiązanych dotąd przestępstw z terenu czterech powiatów: mławskiego, żuromińskiego, rypińskiego i brodnickiego.

Więcej na ten temat już jutro w "Tygodniku Ciechanowskim".

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz