Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Paw
fot. Paw

Natalia czyli wzór do naśladowania

14.01.2020 13:05:00

W I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku im. Henryka Sienkiewicza stypendium premiera otrzymuje Natalia Sękowska z klasy II 2A1 ze średnią 5,36.

W jej przypadku „czerwony pasek” to standard. Mogła by z nich stworzyć kolekcję, z uwagi, że nie zdarzyło się jej jeszcze od pierwszej klasy podstawowej, by go nie miała. Wcześniej zdolna uczennica chodziła do Szkoły Podstawowej nr 1 i gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Płońsku. Wyznaje zasadę, że zawsze każdemu może przytrafić się potknięcie, ale trzeba z niego wyciągnąć wnioski.

- Podczas matury choć mam do niej jeszcze rok to wiem, że zdawać będę matematykę i fizykę na poziomie rozszerzonym, jęz. polski na poziomie podstawowym i w planach mam również rozszerzenie jęz. angielskiego i niemieckiego. Moim marzeniem są studia na Politechnice albo tej w Warszawie albo we Wrocławiu i kierunek związany z architekturą – przyznaje Natalia.

Więcej w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz