Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 31 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Paw
fot. Paw

Kolejna edycja Biegu Zimowego Dziadka

15.01.2020 11:00:00

Zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 km. Bezkonkurencyjny był Kamil Kuszmider z Płońska. Na metę wpadł w czasie 39,16. Najlepszą babcią na trasie okazała się: Anna Bugajewska a dziadkiem Andrzej Piechna.

Organizatorem imprezy bez zmian pozostają: Klub Biegacza im. Piotra Sekowskiego w Płońsku oraz Nadleśnictwo Płońsk. W tegorocznych zmaganiach na trasie pojawiło się 120 biegaczy z: Płońska, Ciechanowa, Warszawy, Płocka, czy Nasielska.

- Dzisiejszy bieg i drugie miejsce chciałbym zadedykować swojemu dwumiesięcznemu wnukowi Frankowi, który być może pójdzie w moje ślady. Biegam od ponad trzydziestu lat, a aktualnie przygotowuje się do jednego z biegów w Warszawie - ocenił Andrzej Piechna zwycięzca w kategorii dziadek ósmej edycji biegu w Kucharach Królewskich.

Więcej w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz