Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. OSP Kuczbork
fot. OSP Kuczbork

Gorąca noc dla strażaków

03.02.2020 10:30:00

W nocy z 1 na 2 lutego doszło do trzech zdarzeń zbiegających się właściwie w tym samym czasie. Strażacy z terenu powiatu żuromińskiego mieli pełne ręce roboty. Zapaliły się dwa budynki, a w Żurominie doszło do poważnej kolizji.

W tym samym momencie dyżurny w KP PSP w Żurominie otrzymuje dwa zgłoszenia. O godzinie 23:36 zderzają się dwa samochody osobowe na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Lidzbarskiej. Na miejsce wysłane zostają 3 zastępy straży, policja i karetka. Na szczęście, mimo dość dużych zniszczeń aut okazuje się, że nikt nie został ranny i sprawa zostaje sklasyfikowana jako kolizja.

Drugie zgłoszenie dotyczy pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Krzywki Bratki w gm. Kuczbork. Na miejsce zostało skierowane aż 7 zastępów straży: PSP Żuromin, PSP Mława, OSP Kuczbork, OSP Zieluń, OSP Bieżuń, OSP Chamsk i OSP Lipowiec Kościelny. Pożar jest poważny i obejmuje cały obiekt o wielkości 40 m2 (parterowy). Zauważyła go osoba postronna. Na szczęście wewnątrz nie ma domowników. W momencie wybuchu pożaru znajdują się poza domem.

Pali się dosłownie wszystko. Strażacy walczą z żywiołem ponad 3 godziny.

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Tygodnika Ciechanowskiego.

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz