Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Podejrzani o handel narkotykami

08.02.2020 15:20:00

Policjanci z Płońska dzięki tzw. pracy operacyjnej, ustalili, że dwoje mieszkańców miasta (21-latek i 19-latka) może posiadać i sprzedawać narkotyki amatorom tego rodzaju używek.

Z uzyskanych informacji wynikało, że narkotyki w swoim miejscu zamieszkania przechowuje chłopak.

W czasie przeszukania mieszkania młodego mężczyzny policjanci w jednej z szafek regału i pod materacem łóżka znaleźli plastikowe i metalowe pojemniki z różnymi substancjami. Znajdowało się w nich 19 torebek foliowych z białym proszkiem, 5 „strunówek” i 2 foliowe torebki z suszem roślinnym, a także waga elektroniczna i mały młynek. Badania wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana ważące łącznie prawie 40 gramów.

21-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i cztery zarzuty ich sprzedaży w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Natomiast 19-latka usłyszała zarzut „udzielania narkotyków innym osobom”.

- Sprawa ma charakter rozwojowy – mówi rzeczniczka płońskiej policji podkomisarz Kinga Drężek-Zmysłowska.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz