Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Reklama. Wybieramy materac dla alergika.

13.02.2020 15:00:00

Dlaczego warto postawić na materace VISCO? Wybór materaca należy dobrze przemyśleć, ponieważ od niego zależy, czy rano obudzimy się wypoczęci i zrelaksowani.

Powinniśmy zwrócić również uwagę na to, z jakiego materiału został wyprodukowany dany produkt i czy odpowiada naszym wymaganiom. W tym miejscu pojawia się pytanie, jaki materac dla alergika wybrać? Sprawdźmy!

Na co zwrócić uwagę, wybierając materac dla alergika?

Bez wątpienia każdy z nas powinien zwrócić szczególną uwagę na skład produktu. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie materaca, przeanalizujmy, z czego został stworzony. Te informacje będą kluczowe przy wyborze odpowiedniego produktu dla alergików. Jedną z najbardziej uciążliwych alergii jest ta na roztocza, ponieważ może nas zaatakować nawet podczas snu na naszym materacu. Kiedy do dróg oddechowych dostaną się alergeny, nie mamy szans na wyspanie się w danym miejscu. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie w materacach pojawiają się często szkodliwe drobnoustroje. Dlatego też tak ważne jest posiadanie materaca antyalergicznego. Najbardziej polecanymi produktami dla alergików są materace piankowe, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, a tym samym prawidłowe odprowadzanie wilgoci i ciepła zgromadzonego wewnątrz materaca.

Jednak pamiętajmy, że ważna jest nie tylko ochrona przed alergenami, ale również wygodny sen. Takie połączenie oferuje swoim klientom jeden z najlepszych producentów materacy Hilding Anders. Czym wyróżniają się jego produkty?

Czym charakteryzują się materace VISCO?

Materac visco to propozycja producenta Hilding Anders skierowana nie tylko do alergików, ale również każdej osoby, której zależy na higienicznym otoczeniu i wygodnym śnie. Charakteryzuje się on przede wszystkim zastosowaniem pianki wysokoelastycznej VPPHR, która odpowiada za nadanie materacom różnego stopnia twardości. Jeżeli w produkcie Sleepmed by Hilding Anders zostały zastosowane dwie warstwy, wówczas możemy dopasować twardość do swoich preferencji. Jednak dla alergików najważniejsza będzie kwestia dodatkowych technologii. Jedną z nich jest Airforce, która gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, zapewniając jego prawidłowy obieg wewnątrz wkładu. Dzięki temu uzyskujemy gwarancję wyeliminowania ryzyka rozwoju pleśni i bakterii. Ponadto ma również właściwości ortopedyczne. Warto zwrócić uwagę, że produkt oferowany przez producenta Hilding Anders posiada certyfikat AHE, który potwierdza jego właściwości prozdrowotne. Możemy więc z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to materac medyczny.

Jednak najważniejszym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest pokrowiec materaca. Hilding Anders stosuje dzianinę Probiotex z włóknami wiskozowymi. Dzięki temu zyskujemy nie tylko świeżość i czystość, ale również elegancki wygląd materaca. Została w niej zastosowana również technologia aktywnych probiotyków Purotex, która gwarantuje wyeliminowanie nawet 93,7% alergenów.

Materac antyalergiczne a twardość

Aby zapewnić sobie zdrowy i wygodny sen, powinniśmy zwrócić uwagę również na twardość materaca. Produkty oferowane przez popularną firmę Hilding Anders gwarantują idealne dopasowanie twardości do naszego ciała. Jest to możliwe dzięki powyżej wspomnianej piance wysokoelastycznej VPPHR. Dodatkowo stosuje się również materiał termoelastyczny VitaRest®, który gwarantuje aż 7 stref twardości. Tego rodzaju pianka zmienia swój kształt pod wpływem temperatury i wagi ciała użytkownika, idealnie się do niego dopasowując. Dodatkowo wiele modeli posiada 3,5 cm top z pianką termoelastyczną, za pomocą którego można manipulować twardością nie tylko materaca na swoim łóżku, ale także w każdym innym miejscu.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz