Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 31 marca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K. Kowalski
fot. K. Kowalski

Stypendyści premiera: Patryk Skorupski

05.03.2020 08:10:00

W Szkole Technicznej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie stypendium premiera otrzymuje Patryk Skorupski, uczeń III klasy Technikum Logistycznego.

Patryk mieszka w Sarnowej Górze (gm. Sońsk), gdzie jego rodzice prowadzą gospodarstwo rolne. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej w Bądkowie i Gimnazjum w Gąsocinie. Z sentymentem wspomina obydwie szkoły i pracujących w nich nauczycieli. Uważa, że bardzo dobrze przygotowały go do kontynuowania nauki w szkole średniej.

Po gimnazjum, które ukończył z wysoką średnia, mógł iść do liceum ogólnokształcącego, ale wybrał Technikum Logistyczne.

- Zdecydowałem się na technikum, ponieważ dzięki tej szkole zdobędę podstawowe informacje o zawodzie i po maturze będę mógł od razu podjąć pracę albo iść na studia. Jeszcze w w gimnazjum zafascynowało mnie wojsko i logistyka. Mogę powiedzieć, że logistyka stała się moją pasją. A szkoła do której obecnie chodzę, łączy w sobie te dwie rzeczy. Po prawie trzech latach mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. W moim technikum uczą nauczyciele, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach – tłumaczy stypendysta.

Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 3 marca.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz