Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Spowodował kolizję i uciekł

24.03.2020 12:10:00

W poniedziałek, 23 marca. ok. godz. 17.00, w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki.

Jej sprawcą był 29-letni kierowca pojazdu ciężarowego.

Początkowo mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności związanej z udziałem w tym zdarzeniu. Nim na miejscu kolizji pojawili się policjanci, kierowca uciekł. Wcześniej jednak pozostawił przy ciężarówce swojego kolegę, który próbował oszukać policjantów wmawiając im, że to on kierował pojazdem.

Ostatecznie 29-latek doszedł do wniosku, że najlepszym dla niego rozwiązaniem będzie powiedzenie prawdy i nim policjanci zakończyli czynności na miejscu zdarzenia, zgłosił się na komendę policji. I oświadczył, że że to on spowodował kolizję. Wyjaśniło się wówczas, dlaczego próbował mataczyć. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy - miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Więcej w "TC" z 31 marca. 

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz