Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. PSP Ciechanów
fot. PSP Ciechanów

Wracał z zagranicy, mógł być zarażony

26.03.2020 09:30:00

W sobotę, 21 marca, ok. godz. 4.40, na drodze krajowej nr 7 w Kondrajcu Szlachecki (gm. Glinojeck) osobowe bmw uderzyło w barierki bezpieczeństwa.

Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń i o własnych siłach opuścił pojazd. Ranny został natomiast siedzący na tylnym siedzeniu 41-letni pasażer. Był przytomny, ale miał złamaną nogę.

Gdy na miejsce zdarzenia przybyły trzy zastępcy Straży Pożarnej i Zespół Ratownictwa Medycznego, kierowca rozbitego auta poinformował, że jadący z nim pasażer wraca z zagranicy.

Z tego powodu ranny mężczyzna został potraktowany jak osoba potencjalnie zarażona koronawirusem. Dlatego przed przystąpieniem do udzielenia pomocy poszkodowanemu, ratownicy medyczni i strażacy założyli kombinezony ochronne, maseczki, gogle i rękawiczki.

Więcej w „TC” z 31 marca.

autor: KK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • MartaZ, 2020-03-26 09:31:44
    prośba o kontakt
    Chciałam coś przekazać odnośnie wypadku, dlatego też proszę Poszkodowanego pasażera ze złamaną nogą lub też jego rodzinę o kontakt na e-mail: mzielinskkk@onet.pl