Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Muzeu Romantyzmu w Opinogórze czasowo zamknięte

26.03.2020 09:42:14

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zostało czasowo zamknięte. Spowodowane jest to podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 (Coronavirus).

Działalność Muzeum została ograniczona wyłącznie do wykonywania zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. Muzeum Romantyzmu w Opinogórze pozostaje zamknięte dla odwiedzających do odwołania.

Szanowni Państwo,
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w ramach walki z wirusem SARS-CoV-2 (Koronawirus) pozostaje zamknięte dla odwiedzających do odwołania z jednoczesnym anulowaniem w tym czasie wszystkich imprez kulturalnych. Ograniczyliśmy w tym czasie ilość pracowników wykonujących swe obowiązki w siedzibie instytucji niezbędnych do zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania naszego muzeum.

Przygotowaliśmy dla Państwa od poniedziałku 23 marca 2020 r. projekt „Muzeum w sieci” -  chodź ograniczone, ale nie pozwalające nam z Państwem utracić kontaktu. Jest to  muzeum w internecie, prezentujące zbiory i każdy inny efekt wspólnej pracy, którą wykonują nasi pracownicy zdalnie. Zachęcamy wszystkie pokolenia do udziału w konkursach i zabawach oraz do dzielenia się najpiękniejszymi wspomnieniami. Jak pisał bowiem Zygmunt Krasiński w liście do ojca gen. Wincentego Krasińskiego "(…) wspomnienia są największą częścią szczęścia człowieka (…)". (Genewa 1830 r.)

Myślę, że ten stan nie będzie trwał długo i wróci do nas normalność. Przyjdzie wiosna. Kawa i ciasto w naszej kawiarni, muzyka na koncertach i spacery w parku z krzykiem pawi i śpiewem ptaków w tle przywrócą nam piękną poprzednią rzeczywistość.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą formą realizacji zawodowej naszych pracowników. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 Życzę spokoju, poczucia bezpieczeństwa i zdrowia.
Roman Kochanowicz
Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

autor: żet

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz