Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Budżet obywatelski województwa mazowieckiego: przedłużony termin składania projektów

26.03.2020 11:30:00

Zarząd Województwa Mazowieckiego wydłużył do 30 czerwca termin, w którym można zgłaszać projekty do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Pierwotnie miał zakończyć się 30 marca.

- To odpowiedź na płynące od mieszkańców sygnały i prośby. Chcemy dać Mazowszanom czas na przygotowanie dobrych projektów, ale też i może przede wszystkim na bezpieczne zebranie poparcia dla swoich przedsięwzięć. Wszyscy musimy w tej niełatwej sytuacji zachowywać się odpowiedzialnie – tłumaczy Marta Milewska, rzeczniczka prasowa Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.

W tym roku w budżecie województwa mazowieckiego po raz pierwszy wydzielona została pula pieniędzy (25 mln zł) na realizację zadań zgłoszonych bezpośrednio przez mieszkańców.

Przedłużenie okresu składania projektów powoduje zmianę innych terminów. Lista przedsięwzięć wybranych do realizacji zostanie ogłoszona do 16 października. Głosowanie rozpocznie się 26 października i potrwa do 16 listopada.

Więcej w „TC” z 31 marca

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz