Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Agnes-Art
fot. Agnes-Art

Taneczno-bajkowy prezent dla szpitala

08.05.2020 16:00:00

Kilkunastu ciechanowian przebranych za postacie ze znanych bajek i filmów dla dzieci przygotowało prezent dla małych i dużych pacjentów oraz personelu Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Bajkowe postacie pod kierunkiem Agnieszki Sobiesiak, pomysłodawczyni akcji, animatorki kultury i wokalistki, zatańczyły 17 kwietnia na przyszpitalnym lądowisku.

Taneczno-bajkowy prezent dla szpitala zauważyła Dorota Rabczewska „Doda”, która pochwaliła akcję mieszkańców miasta, z którego pochodzi. Akcja poprzedziła „Koncertowanie pod blokiem”, zorganizowane przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Artystycznej Studio i Urząd Miasta w Ciechanowie.

Agnes-Art i Przyjaciele, zachowując zasady bezpieczeństwa, chętnie powtórzą swoją akcję w Ciechanowie oraz zorganizują ją w innych miejscowościach. Mieli wystąpić 6 maja przed szpitalem w Przasnyszu, ale organizatorzy odwołali to wydarzenie (prawdopodobnie miało na to wpływ zamieszanie związane z koncertem Kasi Kowalskiej w Ciechanowie).

IK

Cały tekst w TC nr 19 (Kultura/ TR) z 5 maja.

autor: IK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • LEW, 2020-05-08 19:00:16
    KOCHANI
    A kiedy tzw. policja--pis-o ZOMO wystawi tym dzieciakom wniosek o ukaranie jak prezydentowi miasta ???--- ZOMO--niektórzy --pamiętają --REŻIMOWCY NA USŁUGACH PARTYJI !!!