Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

20 maja ponowne otwarcie Parku Nauki Tourus

19.05.2020 18:00:00

Już od 20 maja można będzie obejrzeć zarówno wystawę stałą, jak i nowe eksponaty w ramach wystawy „The Sound of Science”. Obowiązywać będą nowe zasady organizacji zwiedzania.

Zwiedzanie będzie możliwe przy stosowaniu się do ograniczeń wynikających z przepisów prawa oraz wytycznych Sanepidu. Osoby powyżej 4 roku życia przebywając na terenie parku nauki muszą mieć maski zakrywające usta i nos. Każdy ze zwiedzających zostanie wyposażony w jednorazowe rękawiczki, które należy nosić podczas całej wizyty.

Jednocześnie będzie mogło wejść do 20 osób. Wszystkie eksponaty i elementy dotykowe będą regularnie odkażane. Z użytkowania czasowo będą wyłączone eksponaty wymagające kontaktu zwiedzających z obszarem twarzy i głowy, wyposażone w słuchawki i opaski. Przy stanowisku kasowym będzie mogła przebywać tylko jedna osoba. Nieczynna pozostanie nadal szatnia.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz