Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Roman Nadaj
fot. Roman Nadaj

Branża ślubna ruszy w czerwcu

20.05.2020 10:30:00

Branża ślubna może zostać odmrożona 1 czerwca. Taką możliwą datę zniesienia dotyczących jej restrykcji wskazała wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.

Podczas wideokonferencji z przedstawicielami branży ślubnej zapewniła ona, że rząd chce jak najszybciej opracować wytyczne dotyczące bezpieczeństwa organizacji wesel.

W tej chwili ceremonie ślubne mogą się odbywać, ale przy ograniczonej liczbie osób, a wesela nie są na razie zalecane. Rząd nie rekomenduje jeszcze dużych spotkań tego typu co wesela czy imprezy towarzyskie. Obawia się bowiem, że mogą się one okazać bombą epidemiczną.

Powoli uwalniane są jednak kolejne branże. Jeśli nie dojdzie do wzrostu zachorowań, w czerwcu może zostać "odmrożona" także branża ślubna - jako jedna z ostatnich.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz