Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ukradł alkohol

21.05.2020 08:00:00

"Klient" w jednym z supermarketów na terenie Ciechanowa dokonał kradzieży 9 sztuk butelek z alkoholem o wartości ponad 700 zł.

19 maja po południu dyżurny komendy policji otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży w jednym z ciechanowskich supermarketów.  30 – letni mieszkaniec Ciechanowa w dniach 15 i 18 maja skradł ze sklepu łącznie 9 sztuk butelek z alkoholem na ponad 700 złotych, a tego dnia próbował ukraść kolejne 4 butelki.

Czujni pracownicy sklepu udaremnili mężczyźnie kradzież i przekazali policyjnemu patrolowi. Mężczyzna  został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało dwa promile alkoholu w organizmie.Dziś został mu przedstawiony zarzut kradzieży do którego się przyznał. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz