Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Zmiany naczyniowe, trądzik różowaty, plamy starcze - skuteczny sposób leczenia. Reklama

21.05.2020 08:30:00

Czy istnieje skuteczny, a przy tym bezpieczny sposób na zmiany naczyniowe? Co warto wiedzieć o laseroterapii? Jaka metoda daje najlepsze efekty? O odpowiedź poprosiliśmy specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie.

Zmiany naczyniowe - co warto wiedzieć?

Zmiany naczyniowe, malformacje naczyniowe oraz trądzik różowaty należą do schorzeń o podłożu genetycznym, choć na ich występowanie lub zaostrzenie objawów mają również wpływ takie czynniki jak: stres, nieodpowiednia dieta, nadużywanie alkoholu, zbyt częsta ekspozycja skóry na słońce czy korzystanie z sauny. W zależności od rodzaju schorzenia może dotyczyć kilku procent populacji jak malformacje naczyniowe typu port wine, do kilkunastu procent w przypadku trądziku różowatego.

Leczenie zmian naczyniowych

Zmiany naczyniowe w zależności od rodzaju schorzenia, można leczyć środkami doustnymi, specjalistycznymi kosmetykami, laseroterapią, a w niektórych przypadkach konieczne jest leczenie operacyjne.Laserowe usuwanie zmian jest skuteczną i bezpieczną metodą, zapewniającą satysfakcjonujące efekty. Jedną  z najbardziej nowoczesnych i mało inwazyjnych metod jest terapia laserem Cutera Excel V+ stosowana w Klinice Miracki w Warszawie. Specjalistyczny laser naczyniowy posiada dwie głowice działające na dwóch długościach fal, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do fototypu i problemu pacjenta.

Dla kogo terapia laserem Cutera Excel V+ ?

Laser Cutera Excel V+ stosuje się w leczeniu:

 • trądziku różowatego,
 • przebarwień i zmian barwnikowych skóry,
 • powierzchniowych i głębokich zmian naczyniowych,
 • rumienia,
 • malformacji kapilarnych typu. port wine,
 • teleangiektazji skóry twarzy i ciała.

Nowoczesny laser naczyniowy - podstawowe informacje

Laser Cutera Excel V+  wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń. Jest wyposażony w dwie głowice: chłodzącą CoolView służącą do leczenia głębszych i powierzchniowych zmian naczyniowych oraz niezwykle precyzyjną rączkę Dermastat, co przekłada się na najwyższą skuteczność wśród dostępnych urządzeń. Laser Cutera Excel V+ zapewnia całkowite bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu: brak ryzyka wystąpienia  oparzeń, blizn i skutków ubocznych. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury - dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej. 

Zalety zabiegu

Laser Cutera Excel V+ jest nowoczesną metodą skutecznego leczenia zmian naczyniowych. Zabieg wykonywany jest przez lekarza po wcześniejszej konsultacji i wykluczeniu przeciwwskazań takich jak: ciąża, otwarte rany, nowotwór skóry, aktywna opryszczka. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Nowoczesny laser naczyniowy jest rekomendowany przez specjalistów ze względu na:

 • bezpieczeństwo zabiegu,
 • najwyższą skuteczność wśród laserów naczyniowych,
 • małą inwazyjność,
 • system chłodzący, który znacznie zmniejsza dyskomfort pacjenta, minimalizuje nieprzyjemne doznania oraz ryzyko poparzeń, 
 • brak okresu rekonwalescencji,
 • krótszy czas zabiegu,
 • brak skutków ubocznych,
 • możliwość wykonywania zabiegu latem.

Zabieg nowoczesnym laserem naczyniowym pozwala na bezpieczne, bezbolesne i precyzyjne usunięcie zmian. Leczenie powierzchniowych oraz głębokich zmian naczyniowych i barwnikowych dostarcza spektakularnych i trwałych efektów. Zabieg nowym laserem Cutera pozwala cieszyć się skórą  bez przebarwień, rumienia i pajączków.

Więcej informacji laserowym usuwaniu zmian na stronie: klinikamiracki.pl 

autor: mp.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz