Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Dachowała ciężarówka, kierowca w szpitalu

21.05.2020 19:00:00

Minionej nocy, tuż po godz. 1:00 na krajowej 50-ce w Ciemniewie (gm. Sochocin) dachowała ciężarówka z naczepą, przewożąca mięso. Kierowca z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

W Ciemniewie (gm. Sochocin) na krajowej 50ce około godz 1:10 dachowała ciężarówka skania z naczepą, przewożąca mięso. Jak ustalili wstępnie policjanci zespół pojazdów jechał od strony Ciechanowa w kierunku Płońska.

W pewnym momencie 32 letni kierowca ciężarówki stracił nad nią panowanie. Ciężarówka zjechała na prawe pobocze a następnie, na lewą stronę drogi w rów i tam dachowała. Trasa przez kilka godzin była zablokowana, gdyż na drodze pełno było skrzynek, w których przewożone było mięso. Podróżujący byli kierowani na objazdy.

Kierowca z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz