Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zatrzymany za narkotyki

22.05.2020 08:30:00

Policjanci z raciąskiego komisariatu zatrzymali 41-latka posiadającego narkotyki. Zabezpieczyli blisko 0,5 kg środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminę. Zatrzymanemu mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia.

Kilka dni temu raciąscy policjanci patrolujący teren parku w Raciążu, na jednej z ławek zauważyli mężczyznę, który na ich widok szybko schował coś do kieszeni kurtki. Mężczyzną tym okazał się być 41-letni raciążanin.

W czasie sprawdzenia jego odzieży policjanci znaleźli zawiniątko foliowe z suszem roślinnym, kolejne z białym proszkiem oraz szklaną fifkę. Dodatkowo w czasie przeszukania, w miejscu zamieszkania 41-latka znalezione zostało przez mundurowych 5 reklamówek z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do płońskiej komendy.

Zabezpieczony przez policjantów susz to w sumie blisko 0,5 kg marihuany, natomiast biały proszek okazał się amfetaminą o wadze prawie 1 grama. 41-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz