Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ponad 2 promile i za kierownicą

22.05.2020 09:00:00

Mławscy policjanci zatrzymali w centrum Mławy nietrzeźwego kierującego. 43-letni mławianin miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policję zaalarmował przypadkowy świadek.

Do zatrzymania doszło 20 maja, o godz. 20.30 na ul. Padlewskiego w Mławie. Patrol policji otrzymał zgłoszenie, dotyczące kierującego volkswagenem touran, który może być pod wpływem alkoholu.

Policjanci zauważyli samochód na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Padlewskiego. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą auta siedział 43-letni mieszkaniec Mławy. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W samochodzie był także pijany pasażer, mieszkaniec pow. mławskiego -właściciel samochodu.

Obaj mężczyźni nie rozumieli powodu policyjnej interwencji. Zgodnie z Kodeksem karnym, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz