Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Kolejki do salonów fryzjerskich

25.05.2020 09:00:00

18 maja swoje zakłady otworzyli fryzjerzy. Strzyżenie nie wygląda niestety już tak samo jak dawniej. Na razie towarzyszy mu wiele środków ostrożności. Do tego tworzą się kolejki.

Z chwilą pojawienia się epidemii rząd zamknął wszystkie salony fryzjerskie w Polsce. Po blisko dwóch miesiącach branża fryzjerska powróciła do pracy. Salony fryzjerskie otwarte są od 18 maja. Od kiedy tylko ogłoszono ponowne ich otwarcie klienci rzucili się do robienia rezerwacji.

Obecnie wizyta u fryzjera wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Nie można już bez zapowiedzi wpaść do salonu. Trzeba umówić się telefonicznie na konkretny termin i przyjść punktualnie o tej godzinie.

Zagrożenie koronawirusem sprawia, że rząd przedstawił szereg zaleceń, które mają stosować zakłady fryzjerskie. Ostrożność jest w tym przypadku jak najbardziej skazana, bo np. przebywanie w zakładzie fryzjerskim damskim niejednokrotnie trwa kilka godzin.

Szerzej we wtorkowym TC.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz