Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 04 grudnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Pułtusk
fot. KPP Pułtusk

List z marihuaną

05.06.2020 13:20:00

Kilkanaście dni temu 69-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku zamówił u jednego z dilerów handlujących środkami odurzającymi 10 gramów marihuany.

Narkotyk miał dotrzeć do adresata 1 czerwca w liście dostarczonym przez Pocztę Polską. Ale nie dotarł...

- Dzięki dobremu rozpoznaniu i sumiennej pracy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego udało się zapobiec wprowadzeniu na teren DPS-u substancji szczególnie groźnej dla zdrowia i życia pensjonariuszy, a także bezpieczeństwa przebywających tam osób – tłumaczy podkomisarz Milena Kopczyńska z pułtuskiej Komendy Powiatowej Policji.

Mężczyzna za swój postępek odpowie przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

autor: KK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • Ewa, 2020-06-05 17:46:42
    Ustawy
    Za co taka kara, skoro marihuany nawet nie posiadł? Poczta Polska opłaconą przesyłkę powinna jednak dostarczyć do adresata. Czy ten pan jest ubezwłasnowolniony?