Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 03 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Raciążanie z marihuaną

29.06.2020 10:00:00

Policjanci z raciąskiego komisariatu zatrzymali kolejnych dwóch mieszkańców Raciąża posiadających przy sobie narkotyki. Obu grozi do 3 lat więzienia.

Jeden z nich, 26-latek, zwrócił na siebie uwagę stróżów prawa 19 czerwca wieczorem. Mężczyzna poruszał się osobowym volkswagenem, który policjanci zatrzymali do kontroli. Co do stanu trzeźwości kierowcy policjanci nie mieli zastrzeżeń. W czasie legitymowania 26-latek nerwowo szukał czegoś w kieszeniach spodni. Z tego powodu funkcjonariusze sprawdzili jego odzież i wnętrze pojazdu. Między przednimi siedzeniami volkswagena, w paczce papierosów znaleźli foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. Mężczyzna przyznał, że dostał je od nieznanego mu mężczyzny i o nim zapomniał. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

Drugi mężczyzna z marihuaną także nerwowo się zachowywał...

Szerzej w TC.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz