Tygodnik Ciechanowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat Żuromin

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. Michał Bodenszac
fot. Michał Bodenszac

Burmistrz Aneta Goliat odwołała Michała Bodenszaca

08.09.2020 09:00:00

Były już wiceburmistrz Żuromina poinformował o tym fakcie we wpisie na portalu społecznościowym, w którym także podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę. Decyzja burmistrz Anety Goliat zaskakuje.

Po wielu latach współpracy drogi burmistrz Żuromina Anety Goliat i wiceburmistrza Michała Bodenszaca rozeszły się. Wiceburmistrz w piątek (4 września br.) otrzymał wypowiedzenie stosunku pracy. O fakcie poinformował mieszkańców na Facebooku.„Przez blisko 6 lat, z determinacją i pasją, pracowałem na rzecz rozwoju naszego Żuromina i Gminy. Dziękuję Mieszkańcom za inspiracje, za uwagi, za krytykę i spotkania. Dziękuję wszystkim Urzędnikom Urząd Gminy i Miasta Żuromin oraz jednostek podległych. Dziękuję wszystkim tym, których spotkałem na samorządowej drodze. To było doświadczenie życia i zarazem wyjątkowa misja” – czytamy na jego profilu (pisownia oryginalna, przyp. red.).

Poza portalem były wiceburmistrz Żuromina odmawia komentarza na ten temat. Lakonicznie do sprawy odniosła się Aneta Goliat.

Cały artykuł na ten temat można odnaleźć w dzisiejszym wydaniu "TC". 

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz