Tygodnik Ciechanowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Odkryj świat materacy Hilding Anders i zadbaj o zdrowy sen

09.09.2020 09:00:00

Aby każdy poranek był udany, należy zatroszczyć się o zdrowy i spokojny sen, zapewniający odpowiednią regenerację ciała i umysłu. Podstawą jest oczywiście wybór odpowiedniego materaca. Sprawdź, czym na tle innych wyróżniają się materace marki Hilding Anders.

Najwyższa jakość od renomowanej marki

Firma Hilding Anders została założona 1939 r., a dzięki pasji i dzięki bogatemu doświadczeniu jest liderem rynku materacy i łóżek. Hilding Anders działa na całym świecie, współpracując zarówno z dużymi sieciami sklepów, jak również z mniejszymi dystrybutorami, takimi jak Sleepmed.

Materace tego producenta wykonywane są z użyciem najnowocześniejszych materiałów i technologii, dzięki czemu gwarantują pełnię komfortu wypoczynku. Najnowocześniejsze wkłady materacy (także opatentowane rozwiązanie - pianka Velvet Touch) zapewniają właściwe oparcie kręgosłupa oraz prawidłową cyrkulację powietrza i wilgoci, dzięki czemu sen przebiega w najlepszych warunkach. 

Hilding Anders - wybór dla każdego

Szeroka oferta produktów Hilding Anders każdemu daje możliwość wyboru odpowiedniego materaca - piankowego, sprężynowego, miękkiego, twardego - w wielu różnych rozmiarach. Każdy z nich został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu spełnią najwyższe wymagania. Poszczególne rodzaje materacy mają jednak pewne cechy swoiste, które pozwalają dostosować wybór do potrzeb indywidualnego użytkownika.

Materace piankowe

Klasycznym wyborem odpowiednim dla większości wymagających Klientów będzie materac piankowy. Pianki wykorzystywane przez firmę Hilding Anders gwarantują wysoki poziom elastyczności, szybkie dostosowanie do kształtu ciała oraz odpowiednią wentylację.

Aby sprostać wymaganiom różnych użytkowników, producent oferuje materace piankowe o odmiennych właściwościach. Materace lateksowe poza zaletami pianki oferują również antybakteryjne i przeciwgrzybiczne właściwości lateksu. Materace z pianki wysokoelastycznej dają jeszcze większą elastyczność i lepsze dopasowanie do kształtu ciała, a odpowiednie profilowanie pozwala uzyskać różne strefy twardości. Najnowocześniejsze materace termoelastyczne dopasują się do użytkownika dzięki innowacyjnej piance Visco, która reaguje na ciepło ciała i pozwala dostosować kształt materaca do użytkownika.

Materace sprężynowe 

Materace piankowe i sprężynowe Hilding Anders mają wiele cech wspólnych, gwarantując najwyższy poziom komfortu i wsparcia, jednak są między nimi pewne różnice, wynikające z wykorzystania innej techniki.

Materace sprężynowe opierają się o system odrębnych punktów wsparcia, reagujących na poszczególne części ciała. Dzięki temu będą szczególnie polecane dla par, ponieważ każda z osób będzie miała indywidualne oparcie, nie odczuwając ruchów drugiej. Także ten model w ofercie Hilding Anders występuje w poszczególnych wariantach, opierających się na różnym ułożeniu i wykorzystaniu różnych sprężyn. 

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe łączą w sobie zalety zarówno materacy piankowych, jak i sprężynowych, dzięki czemu są świetnym wyborem dla niezdecydowanych. W swoich modelach Hilding Anders wykorzystuje takie warianty pianek i sprężyn, które jak najlepiej ze sobą współpracują i zapewniają odpowiednią elastyczność i oparcie. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób szukających najnowszych rozwiązań zapewniających jeszcze wyższy komfort.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed

autor: mp.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz