Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Iskra przygaszona przy 3 Maja

10.09.2020 12:45:00

W zaległym meczu 5. kolejki ligi okręgowej, MKS Ciechanów rozbił Iskrę Krasne 5:0.

Przed przerwą bramki strzelali Adam Sosnowski i Patryk Tosik. Ci sami, którzy tydzień wcześniej przesądzili o wygranej ciechanowian w Ostrowi Mazowieckiej. Po przerwie do siatki trafiali Matusiakowie: Hubert oraz Damian.

<
/div>
Dzięki wygranej, zespół Leszka Geska awansował na trzecie miejsce. Z kompletem zwycięstw prowadzi Narew Ostrołęka przed Żbikiem Nasielsk.
Pod koniec sierpnia w klubie z Krasnego okazało się, że kilku zawodników, którzy bawili się na weselu, może być zakażona koronawirusem. Część zawodników musiał przejść kwarantannę, dlatego mecz w Ciechanowie nie mógł odbyć się w zakładanym terminie.
W środę, 9 września, odrobiono zaległości. Okazało się, że był to jednak mecz do jednej bramki. Gospodarze objęli prowadzenie już w 5. minucie, gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Tosika wykorzystał stoper Adam Sosnowski. Na drugą bramkę miejscowych trzeba było poczekać, bowiem rzut karny egzekwowany przez Tosika miał miejsce dopiero w końcówce pierwszej połowy.
Po zmianie stron ciechanowianie szybko dołożyli trzeciego gola i było już pewne, że trzy punkty zostaną przy 3 Maja. Nieodpowiedzialne zachowanie obrońców Iskry wykorzystał tym razem Hubert Matusiak, który przechwytując piłkę posłał ją obok bezradnego bramkarza gości.
Dwie ostatnie bramki padły łupem rezerwowego Damiana Matusiak. Rosły napastnik występował ostatnio jesienią ub.r. w Mławiance. Teraz wraca do Ciechanowa, aby pomóc drużynie w walce o IV ligę. Od jego dyspozycji w polu karnym rywali będzie sporo zależeć. Zwłaszcza, że dalsza gra Pawła Kowalkowskiego w klubie z Ciechanowa wydaje się stać pod ogromnym znakiem zapytania.