Tygodnik Ciechanowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Czytajmy książki!

11.09.2020 10:34:50

Książki towarzyszą ludzkości od ponad pięciuset lat. Trudno sobie bez nich wyobrazić życie. Co prawda duża część społeczeństwa ich nie czyta na co dzień, ale nadal dla wielu z nas relaks z książką jest ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Niestety część pozycji jest stosunkowo droga i nie każdego z nas stać na nabywanie nowych woluminów. Inną sprawą jest także kwestia posiadania biblioteki, bo to też nie musi być poręczne rozwiązanie, zwłaszcza w małych, czy też wynajmowanych mieszkaniach. Dobrze jest wówczas znaleźć swoisty "złoty środek", który umożliwi nam lekturę nowości za niewielkie pieniądze oraz pozbawi nas konieczności gromadzenia przeczytanych pozycji na półkach.

1. Miłość, historia, biografie, powieść

2. Sprzedaj albo kup - czytaj do woli

Miłość, historia, biografie, powieść

Jedni zaczytują się w biografiach, inni wolą powieści osadzone w historii, niektórzy sięgną po poezję lub eksperymentalną prozę. Są też tacy, dla których książki romanse są podstawą ich czytelniczego bytu. Powieści, w których miłość gra główne skrzypce jest naprawdę wiele i wciąż ukazują się nowe. Część z nich to wręcz całe serie, czytane przez rzesze wiernych czytelniczek i czytelników. Wyśmienitym rozwiązaniem może tu być korzystanie z internetowego antykwariatu jakim jest SkupSzop.pl. Znajdziemy tu bardzo dużo różnorodnych tytułów, które będziemy mogli nabyć już za kilka, czy kilkanaście złotych. Książki w ten sposób nabywane posiadają dokładne opisy i są to pozycje, które praktycznie nie noszą na sobie śladów użytkowania. Za naprawdę nieduże kwoty możemy mieć lekturę na wiele dni, warto pamiętać o tym adresie w przyszłości.

Sprzedaj albo kup - czytaj do woli

Ważną sprawą jest także to, że SkupSzop prowadzi także, oprócz sprzedaży, skup książek. Wystarczy wpisać kod ISBN znajdujący się na książce, czy też książkach, które chcemy sprzedać, w ich wyszukiwarkę dostępną online, by dowiedzieć się, ile za nie dostaniemy. Potem przygotowujemy paczkę, którą odbierze od nas kurier. W przypadku, gdy wartość odsprzedawanych przez nas pozycji przekroczy czterdzieści złotych, paczka taka zostanie odebrana za darmo. Nie poniesiemy żadnych kosztów jej nadania. Po kilku dniach od jej wysłania pod wskazany na stronie sieciowej adres, po rozpakowaniu przesyłki w magazynie oraz przyjęciu książek do powtórnej sprzedaży, na nasze konto wpłynie odpowiednia kwota pieniędzy. Dzięki tak nowoczesnemu rozwiązaniu będziemy mogli znów nabyć kolejne książki albo wydać pieniądze na zupełnie inny cel.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz