Tygodnik Ciechanowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. mp.
fot. mp.

Czy wygodny materac musi być drogi?

14.09.2020 17:00:00

Płacąc dużo, wymagamy od produktu o wiele więcej. Jednak okazuje się, że często za znacznie niższą kwotę możemy kupić coś o porównywalnej jakości wykonania. Czy dysponując względnie niewielkim budżetem na aranżację sypialni jesteśmy w stanie wygospodarować środki na sensowny materac do łóżka?

Na niektóre pytania nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest jednak to, że wciąż znajdziemy w sprzedaży materace z niezwykle korzystnym stosunkiem ceny do jakości. W momencie kiedy jesteśmy ograniczeni określonym budżetem lub gdy nie mamy w zwyczaju sięgać po drogie produkty, warto zainteresować się ofertą jednego z polskich producentów.

Połączenie najlepszych cech w jednym

Piankowe materace mają swoich zagorzałych zwolenników. Użytkujący je doceniają to, jak doskonale dopasowują się do ciała. Często takie konstrukcje są w pełni przyjazne alergikom. Najtańsze materace piankowe kosztują raptem kilkaset złotych, zaś ceny niektórych szybują do astronomicznych wartości. Czy gdzieś pośrodku tego przedziału znajdziemy coś godnego uwagi?

W momencie kiedy cenimy sobie najwyższy komfort za dość rozsądnie skalkulowaną cenę, warto przekonać się, czy to nie właśnie materac Janpol Fides nie będzie w najwyższym stopniu trafiał w nasz gust. Charakteryzujący się wysokim stopniem twardości model został wypełniony wewnątrz płytą lateksu. Z pełną specyfikacją tego produktu możemy zapoznać się tutaj: https://senpo.pl/materac-fides/.

Specjalnie zaprojektowany system otworów powoduje, że materac Janpol Fides ma nieograniczony niczym przepływ powietrza. Dzięki temu pozwali zachować nam poprawne krążenie także w trakcie snu. Ubrany w specjalny pokrowiec materac docenią także alergicy. W razie potrzeby można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 40°.

Sprężynowy zawrót głowy

Ile ludzi, tyle - naprawdę różnych - preferencji co do snu. Producenci materacy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że nie sposób dogodzić wszystkim. Nie istnieje bowiem jedna konstrukcja, która trafiałaby w gusta nas wszystkich. Różnimy się pod kątem budowy ciała, stanu zdrowia i upodobań.

Kieszeniowy materac Janpol Enyo to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy z różnych względów nie przepadają za wypełnieniem piankowym. To polski produkt wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Podobnie jak model Fides możemy go kupić m.in. w sklepie internetowym Senpo.

We wnętrzu wspomnianego materaca poza sprężynami kieszeniowymi znajdziemy także specjalną podkładkę filcową oraz piankę wysokoelastyczną. Należy pamiętać, że cechuje się on wysokim stopniem twardości i zapewnia punkt podparcia. Model ten słynie z niebywałej wytrzymałości.

Dobrze nie musi oznaczać drogo, jak i drogo to nie zawsze znaczy dobrze. Nie musimy wyskakiwać z wszystkich oszczędności, by kupić odpowiednio wygodny materac do łóżka. W dość przystępnych cenach znajdziemy zarówno materace piankowe, jak i kieszeniowe. Zważywszy na niewielkie różnice, sami musimy ustalić, który z nich lepiej spełni nasze potrzeby.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz